Hizmetlerimiz

Asansörlü Taşıma

Asansörlü Nakliyat Araçlarımız İle Ev Eşyalarınızı Taşıma İşlemini Antalya Da İlk Kullanan Firma Olarak Çalışmaktayız.

Askılı Tekstil Taşıma

Askılı Tekstil Nakliyat Hizmeti Her Firmanın Geniş Görüşlülük Ve Bakış Açısına Göre Kalite Standardı Gösterir.

Banka Taşıma

Bir Banka taşınırken mutlaka taşınacak eşyaların nasıl taşınacağının planlanması için teknik eleman eşliğinde gerekli koordinasyon hazırlıklarının yapılması gereklidir.

Deniz Taşımacılığı

Denizyolu eşya taşımacılığı tüm dünyada olduğu gibi Türkiye’nin de gerek hacim gerekse taşınan eşyanın değeri açısından en yüksek paya sahip taşımacılık türüdür. Türkiye’nin dış ticaretinin yüzde 80’den fazlası denizyoluyla taşınmaktadır.

Dersane Taşımacılığı

Dershane taşımacılığı, diğer nakliye türlerinden oldukça farklı bir taşıma şeklidir. Dikkat, özen ve hız gerektirir.Ankara ELİTE İSTANBUL Nakliyat, bu alanda da pazarın lideri konumundadır.

Evden Eve Nakliyat

Evden eve nakliyat artık çağımızın vazgeçilmezi haline gelmiştir. Bir zamanlar taşınmak insanlar için bir kabustu. Aylar öncesinden hazırlıklar yapılır ev eşyaları paketlenirdi ama sonuç yine de genelde hazinle sonuçlanırdı.

Fabrika Taşımacılığı

Fabrika taşımacılığı, Türkiye’de faaliyet gösteren pek çok nakliye firmasının başaramayacağı bir taşıma hizmetidir. Bir fabrika yada atölye taşınırken bütün makinelerin balonlu ambalajla paketlenmesi, mobilya, bilgisayar ve çelik kasalar gibi ofis malzemelerinin zarar görmemesi için özenle paketlenip farklı bir araçla taşınması, fabrikada üretilen ürün ve üretim malzemelerinin de yine içeriğine göre gereken şekilde paketlenerek ambalajlı olarak taşınması gerekmektedir.

Fuar Taşımacılığı

Fuarlar, dünyada firmalar arasında en fazla kullanılan reklam alanları arasında yer almaktadır. Birçok şirket, fuarlar sayesinde ürünlerini yüzlerce insana ulaştırarak, daha fazla kişiye ürünlerini tanıtma şansı bulabilmektedir.

Hastane Taşımacılığı

Türkiye’nin her yerinden her yerine hastane taşımacılığı hizmeti veren Elite İstanbul Nakliyat firması, sektörde sürekli yükselen başarı grafiği ile pek çok devlet hastanesi, pek çok özel hastane ve sağlık kuruluşunun tercihi haline gelmiştir

Hava Yolu Taşımacılığı

Kuruluşundan buyana yoğun rekabetin yaşandığı havacılık sektöründe, başarıyı, kaliteli hizmet sunumu ile yakalayacağının bilincinde olan Elite İstanbul, müşteri taleplerini karşılayan, kaliteli,hızlı ve güvenli hava kargo taşıma hizmeti sunmayı misyon ve uçuş yapılan tüm noktalarda hava kargo taşımı konusunda ilk tercih edilen kuruluş olmayı vizyon edinmiştir.

Kargo Parçalı Eşya Taşıma

Hertürlü ev eşyası, Öğrenci eşyası, oturma grubu, yatak odası takımı, yazlık ev eşyaları gibi fazla yer kaplayan eşyaların taşımacılığını gerçekleştirmekteyiz.

Mağaza Taşımacılığı

İnsanlar işyerlerini taşırken nakliyat şirketlerine danışırlar. Büyük mağazaların taşınması ise çok zahmetli ve dikkat isteyen bir iştir. Bu aşamada mağaza taşımacılığı yapan şirketler devreye girmektedir.

Nitelikli Eşya Taşımacılığı

elik kasalar ve piyanolar oldukça maliyetli ve ağır eşyalar olduğu için taşıma esnasında oldukça fazla özen ve ilgi gösterilmesi gereken bir nakliyat hizmetidir.

Ofis Ve İşyeri Taşıma

Ofis taşıma hizmeti her firmanın geniş görüşlülük ve bakış açısına göre kalite standardını gösterir. Büro Taşıma, büro taşınırken mutlaka taşınacak eşyaların nasıl taşınacağının planlanması ve gerekli koordinasyon hazırlıkları gereklidir.

Şehirler Arası Nakliyat

konularının uzmanı eksper arkadaşlarımız ikamet ettiğiniz yere gelerek taşınacak eşyaların büyüklüğünü ve muhteviyatını tespit ederler. Buna göre nasıl bir araç ve yöntemle taşınması gerektiği ile ilgili size detaylı önerilerde bulunuruz.

Uluslar Arası Lojistik

Bazı dönemlerde evimize yeni eşyalar alabiliriz ama değiştirdiklerimiz de yenidir. Bunları atmak veya yok pahasına hurdacılara vermek istemeyiz. Ya da taşınmamız gerekir ancak henüz yeni bir ev bulamamışızdır. Mevcut evimizin kirasını orada oturmadığımız halde vermek istemeyiz. Çünkü gittiğimiz şehirde de ciddi barınma giderlerimiz olacaktır. Yazlığımızı satmışızdır ancak henüz istediğimiz gibi beğenip satın alabileceğimiz yeni bir yazlık bulamamışızdır. Bunların dışında örneğin evimizde bir bölüm eşyayı koyacak yer yoktur. İşte bu durumlarda ne yapacağımızı bilemeyiz çoğu zaman.

Elite İstanbul Nakliye'ye Hoşgeldiniz

Hava, Kara, Deniz Yollarından Tüm Lojistik İşlemini Gerçekleştiren Firmamız, Kaliteli Hizmet Anlayışı Ve Seçkin Müşteri Portföyü İle Nakliyat İşlemlerinizi En Sağlıklı Biçimde Gerçekleştirmenizi Sağlamaktadır. Şirketin Amacı Kurulduğu Günden Bu Yana Her Geçen Gün Memnuniyeti Bir Kat Daha Arttırarak Daha Çok Güven Kazanmaktır. Nakliyat İşlemlerinde Tek Tercih Edilen Olmak Firmamız İçin Gelebilecek En Güzel Noktadır.

altın
altın fiyatları
İletişim Bilgileri
Telefon No 0 242 244 15 16
 
Gsm No 0 549 244 1516
Fax Numarası 0 242 244 15 16
E-Mail eliteistanbulnakliyat@gmail.com
Adres Tahıl Pazarı 458 Sk. M.Çilingiroğlu İşhanı no:5/40
  Muratpaşa/ANTALYA